KVINDERARBEJDSBORD, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

31308. KVINDERARBEJDSBORD, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

To skuffer og en foldeplade inkl. valnød.
Længde 51, bredde 41, højde 80.
Skiven udfoldet: længde 81. bredde 51 cm.
Nøgle tilgængelig.

Slitage, skader, pletter, skruehuller i skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle tilgængelig.

Antal besøg: 820