TEA HELENELUND. Liggende kvinde, keramik, usigneret.

313054. TEA HELENELUND. Liggende kvinde, keramik, usigneret.

Længde ca 35 cm.
Højde ca 18 cm.

Venstre arm limet. (Repareret).
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 35 cm.
Højde ca 18 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.970