HALSKÆDE, LALIQUE.

HALSKÆDE, LALIQUE.
3130409. HALSKÆDE, LALIQUE.

Opaliscerende glas med kvinde i høj relief monteret i sterlingsølv, bredde 5,2 cm og en halsring i sølv og en i forgyldt metal, hver del stemplet Lalique, etui.

Let Brugsslitage.

Tema

Gallé and others: Part II

Få foretaget en gratis vurdering!
3130409. HALSKÆDE, LALIQUE.

Let Brugsslitage.

Tema

Gallé and others: Part II

Antal besøg: 845