RONALD DE WOLF. atomkraft, olie på lærred, signeret Ronald de Wolfe.

313003. RONALD DE WOLF. atomkraft, olie på lærred, signeret Ronald de Wolfe.

33 x 33 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 33 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.011