TROMMESÆT TAMA STARCLASSIC.

TROMMESÆT TAMA STARCLASSIC.
3128478. TROMMESÆT TAMA STARCLASSIC.

Pukor
10"
12" enkelt
16"
Bastromle 22"
Virveltromle 14"
Tama Stjerneklassiker.
Stjernestøbt affjedringssystem til pucker.

Brugsslitage.
Opbevaret og transporteret i den medfølgende hardcase mangler tasken til virveltromlen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pukor
10"
12" enkelt
16"
Bastromle 22"
Virveltromle 14"
Tama Stjerneklassiker.

Brugsslitage.

Antal besøg: 816