BRITA HANSSON. Figurscene, olie på pap, signeret.

312844. BRITA HANSSON. Figurscene, olie på pap, signeret.

47 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Brita Hansson (1918–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

47 x 60 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Brita Hansson (1918–1979)

Antal besøg: 918