LEGETØJSHEST, udskåret træ, 18/1900-tallet.

312823. LEGETØJSHEST, udskåret træ, 18/1900-tallet.

Legetøjshest med træhjul.
Hestehøjde 41,5 x længde 43 cm.
Tallerken 46 x 17,5.

Malingtab, revner, brug / Aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Legetøjshest med træhjul.
Tallerken 46 x 17,5.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.607