SKAB PÅ 2 BEN, almindelig malet, dateret 1804.

312746. SKAB PÅ 2 BEN, almindelig malet, dateret 1804.

Længde 85, bredde 27, højde 126 cm.

Omfattende farveslid.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Omfattende farveslid.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 804