Krico, bliv. 6,5x55, #178832.

Krico, bliv. 6,5x55, #178832.
3127437. Krico, bliv. 6,5x55, #178832.

Bouncer tysk repeter. Lav Krico Mod. ۶۰۰. Kaliber 6.5x55. Supplerende nr. i 178832. Tudlængde 60cm. Fast mål. Aftageligt magasin. Monte Carlo stempel med kindstøtte.

Brugsslitage. Magasiner mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besøg: 650