Taburet, bejdset træ, første halvdel af det 20. århundrede.

312733. Taburet, bejdset træ, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 103, bredde 34, højde 62 cm.

Brugs- og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugs- og Brugsslitage.

Antal besøg: 596