UNIFORM, 2 dele, feltlægekorps, trol. m/1910.

312690. UNIFORM, 2 dele, feltlægekorps, trol. m/1910.

Bestående af våbenskjold og bukser.

Slitage og skader, knapper foran på våbenskjoldet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.784