SPISESTUEGRUPPE, 5 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

312642. SPISESTUEGRUPPE, 5 dele, engelsk stil, 20. århundrede.

4 stole.
Bord, diameter ca. 112, højde 74 cm.
Skiver, 2 st på 40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stole.
Skiver, 2 st på 40 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 774