SIFONER i glas og aluminium, 5 stk, 1900-tallet.

312563. SIFONER i glas og aluminium, 5 stk, 1900-tallet.

5 sifoner i glas, blå/grønne nuancer Nogle mærket Apa Gazoasa Stas Højde ca 31 cm.

Brugsslitage, afvisning, ridser, maling Nogle med væske.
En sifon mangler den øverste del.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.445