312561. GLAS OG MESSING, herunder Erik Höglund, PO Ström, Gunnar Ander.
Flasker, 2 stk, Erik Höglund, sign.
Lysestage, messing, Gunnar Ander, Ystad Metall.
Vase, PO Ström, 1967.
Flaske og karaffel.
Højde ca. 7-25 cm.
Brugsslitage. Kantstødt på lysestage.