GLAS OG MESSING, herunder Erik Höglund, PO Ström, Gunnar Ander.

312561. GLAS OG MESSING, herunder Erik Höglund, PO Ström, Gunnar Ander.

Flasker, 2 stk, Erik Höglund, sign.
Lysestage, messing, Gunnar Ander, Ystad Metall.
Vase, PO Ström, 1967.
Flaske og karaffel.
Højde ca. 7-25 cm.

Brugsslitage. Kantstødt på lysestage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vase, PO Ström, 1967.
Flaske og karaffel.
Højde ca. 7-25 cm.

Antal besøg: 1.659