glasbord/spisebord, træ, glas.

3125469. glasbord/spisebord, træ, glas.

Glasbord/spisebord, træ, glas. Spisebord med en base af fire buede, guldfarvede metalsøjler med afstivning og en diamantformet sokkel lavet af udskåret træ, med blomsterpynt, elipseformet bordplade og med en poleret kant, H.75cm, L.220cm, W.120cm.

Alderstilpassede tegn på brug og gnidning, delvise ridser og tre skrammer på kanterne af bordpladen, noget malingsslid og lejlighedsvis skrammer i rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 365