Flaske, glas, "Stella Polaris", Nanny Still, Riihimäen Lasi Vase, glas, Tamara Aladin, Riihimäen Lasi, signeret. Lingonkrukke, porcelæn, Arabien. Højde ca. 9-19 cm.
Brugsslitage.