Bogstøtter, et par.

Bogstøtter, et par.
3124984. Bogstøtter, et par.

Sølvbelagt metal på træstøtter. Bredde: 18,5cm
Højde: 15,5 cm
Dybde: ca. 11cm.

Brugsslitage, den ene mangler en møtrik nedenunder.

Få foretaget en gratis vurdering!
3124984. Bogstøtter, et par.

Højde: 15,5 cm
Dybde: ca. 11cm.

Antal besøg: 488