SKULPTUR, mand på klippe, træ, barok, 17./18. århundrede.

312468. SKULPTUR, mand på klippe, træ, barok, 17./18. århundrede.

Højde ca 26,5 cm, udskåret træ.

Lidt beskadiget og tegn på alder, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kolb Auktionen Ulm
Adresse

Fischergasse 38
89073 Ulm
Tyskland

Placering
Lager Neu-Ulm
Antal besøg: 1.210