ET SÆT EGETRÆSHYLDER I KUNST- OG HÅNDVÆRKSSTIL.

3124519. ET SÆT EGETRÆSHYLDER I KUNST- OG HÅNDVÆRKSSTIL.

Af fastgjort konstruktion, det gennemborede galleri tilbage over fire hylder.
95,5 cm høj x 55,5 cm bred x 18 cm dyb.

Et par pinde mangler.
Rammen lidt vaklende.
Stød, mærker og ridser overalt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Et par pinde mangler.
Rammen lidt vaklende.

Antal besøg: 327