3123936. TO OLIEMALERIER, STILLEBEN.
Ubekendt kunstner. Olie på panel. Stilleben med druer og glas. Signeret og dateret '21. Billedmål: ca 45 x 79 cm. Rammemål: ca. 61 x 93,5 cm.
Ukendt kunstner. Olie på panel. Stilleben med frugt. Det er usigneret. Lignende målinger.