MÅNEBORD, et par, bejdset fyrretræ, 1800-tallet.

312384. MÅNEBORD, et par, bejdset fyrretræ, 1800-tallet.

Borddiameter 104,5, højde 76 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.107