EINAR BÄCKSTRÖM. Væglampe, toarmet, messing, signeret EB.

3123288. EINAR BÄCKSTRÖM. Væglampe, toarmet, messing, signeret EB.

Højde ca: 25 cm.

Strøm skal revideres, der gives ingen funktionelle garantier. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca: 25 cm.

Antal besøg: 426