PORCELÆNSØLKRUS, låg af 925 sølv, Danmark 1909.

312323. PORCELÆNSØLKRUS, låg af 925 sølv, Danmark 1909.

925 sølv, stemplet. Hængslet låg med indstøbt mønt/medalje.
Højde: 17,3 cm.

Delvist restaureret, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 17,3 cm.

Kolb Auktionen Ulm
Adresse

Fischergasse 38
89073 Ulm
Tyskland

Placering
Lager Neu-Ulm
Antal besøg: 829