Armbåndsur, Omega Seamaster Automatic, forgyldt stål.

3122984. Armbåndsur, Omega Seamaster Automatic, forgyldt stål.

Originalt glas
Diameter 34,3 mm.

Brugsslitage og flettet urskive, arbejdet på katalogiseringstidspunktet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Originalt glas
Diameter 34,3 mm.

Antal besøg: 871