KATRINE HELMERSSON. BLANDET TEKNOLOGI.

3122370. KATRINE HELMERSSON. BLANDET TEKNOLOGI.

På papir, med pels, signeret og dateret -93, papirmål ca. 17x23 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 554