TORD LAGER. Olie på lærred, signeret.

312148. TORD LAGER. Olie på lærred, signeret.

100 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

100 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.685