Kommode, Alf Svensson, Bjästa Möbler.

312127. Kommode, Alf Svensson, Bjästa Möbler.

Bestil. Et par døre med flettet rattan.

Tab af finer, pletter og ridser. Korrigeret benstilling. Der mangler skruer.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.128