SAUCIERE, 830 sølv, begyndelsen af 20'erne. Århundrede.

312113. SAUCIERE, 830 sølv, begyndelsen af 20'erne. Århundrede.

830 sølv, stemplet. Rundt stativ og volutformet, buet håndtag.
Højde: 11,5 cm, længde: 20 cm, vægt: ca. 190 g.

Sølv er plettet, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sølv er plettet, se billeder.

Kolb Auktionen Ulm
Adresse

Fischergasse 38
89073 Ulm
Tyskland

Placering
Lager Neu-Ulm
Antal besøg: 930