Tøjsæt, 5 stk., 1900/2000-tal.

3120733. Tøjsæt, 5 stk., 1900/2000-tal.

Læderjakke, Chic, størrelse efter mærkning 40.
Læder nederdel, Chic, størrelse efter mærkning 40.
Ruskindsjakke, Janbell, størrelse efter mærkning 44.
Jakke, Kappahl, størrelse efter mærkning 44.

Brugsslitage. Enhver plet kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 361