DISPLAYSKAB, art nouveau, 20. århundrede.

312026. DISPLAYSKAB, art nouveau, 20. århundrede.

Midterdelen er indrettet med tre løse hylder, resten af hylderne er faste. Venstre del med to skuffer.
Længde 142,5 cm.
Bredde 46 cm.
Højde 136 cm.

Brugsslitage, stødmærker, pletter, døre træge, messing hyldeholder mangler, skive med grovere slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 142,5 cm.
Bredde 46 cm.
Højde 136 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.968