SLEDKLAFFSSEKRETÄR, begyndelsen af det 20. århundrede.

312017. SLEDKLAFFSSEKRETÄR, begyndelsen af det 20. århundrede.

Med 3 skuffer og 10 opbevaringspladser indeni.
Længde 99,5 cm.
Bredde 40 cm.
Højde 122,5 cm.

Brugsslitage, pletter, skader, revner, finerskader, et træbeslag med betydelige skader, et træbeslag fjernet (medfølger).

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 99,5 cm.
Bredde 40 cm.
Højde 122,5 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.191