THORVALD LARSEN. "Spinal", olie på Panel, signeret.

311982. THORVALD LARSEN. "Spinal", olie på Panel, signeret.

35 x 53 Thormod Larsen 1921 - 1977 Medlem af kunstnergruppen Differentna.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.325