ARDY STRÜWER. "New York 1985" Olie på lærred, sign.

31188. ARDY STRÜWER. "New York 1985" Olie på lærred, sign.

66x56.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Få foretaget en gratis vurdering!

66x56.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besøg: 1.636