TO GUMIAS INDUS. 20. ÅRHUNDREDE.

3118694. TO GUMIAS INDUS. 20. ÅRHUNDREDE.

TO GUMÍAS S.XX
med udskåret messingkappe og træhåndtag
Bladlængde størrelse: 38 cm.
Bladlængde str. 41 cm.

Med tegn på brug for sin tid.

Få foretaget en gratis vurdering!

TO GUMÍAS S.XX
Bladlængde størrelse: 38 cm.
Bladlængde str. 41 cm.

Med tegn på brug for sin tid.

Adresse

Santaló 9
08021 Barcelona
Spanien

Placering
Vitrina 4.2
Antal besøg: 245