BENGT ÅBERG. "Wolf Hour", Olie på Panel, Signeret.

311847. BENGT ÅBERG. "Wolf Hour", Olie på Panel, Signeret.

46 x 37 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Bengt Åberg (1941–2015)

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 37 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besøg: 1.200