PETER OPSVIK. HØJ STOL, „SITTI“, TIL STOKKE.

3118426. PETER OPSVIK. HØJ STOL, „SITTI“, TIL STOKKE.

Justerbart sæde og fodstøtte.
Højde 91cm.

Brug og Overfladeslitage. En klemmøtrik mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Justerbart sæde og fodstøtte.
Højde 91cm.

Antal besøg: 1.106