Kommode, Haupt-stil, 20. århundrede.

31182. Kommode, Haupt-stil, 20. århundrede.

Stenplade, fineret i zebrano med indlæg i skakternet mønster, blomster og båndroset, ornamenter, nøgleplader og hanke i bronze. Nøgle medfølger. Længde 80, bredde 43, højde 75 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 1.666