CUP, "Kent", Elis Bergh Kosta, signeret.

311742. CUP, "Kent", Elis Bergh Kosta, signeret.

Signeret "Kosta BH 1353".
Højde 36 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret "Kosta BH 1353".
Højde 36 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.727