31171. FOOD SERVICE, 60 dele, flinttøj, "Teresa" WH Grindley & Co, England, begyndelsen af det 20. århundrede.
12 middagstallerkener, 14 forretstallerkener, 21 små tallerkner, terrin, grydeske, kande, 2 serveringsskåle, 8 serveringsfade.
Krackelyr, Brugsslitage.