WILHELM LINDVALL. Farvelitografi, eget tryk, signeret og dateret 5/10.

311657. WILHELM LINDVALL. Farvelitografi, eget tryk, signeret og dateret 5/10.

Sammensætning.
Ca. 44x44 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning.
Ca. 44x44 cm.

Antal besøg: 748