ANDERS WALLIN. Abstrakt komposition, gouache/akvarel, signeret.

3115151. ANDERS WALLIN. Abstrakt komposition, gouache/akvarel, signeret.

Signeret A. Wallin, 2001. Bladmål: 37x40 cm (49x56 cm).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.150