311380. DISPLAYSKAB, buet form, 20. århundrede.
På fire ben. To løse glashylder. Ryg beklædt med stof.
Længde 106 cm.
Bredde ca 35 cm.
Højde 123 cm.
Brugsslitage, stødmærker, enkelte trædetaljer på låger lidt løse, delvist hårdere slid, skive med grovere ridser, nøgle passer ikke til begge låse, stof med pletter.
Længde 106 cm.
Bredde ca 35 cm.
Højde 123 cm.