KONTORMØBLER, 4 stk., moderne.

3112967. KONTORMØBLER, 4 stk., moderne.

2 skabe, bund med skodder, toppe med døre, inkl. indretning, Kinnarps og Edsbyn.
Kinnarps: Bredde 80, dybde 40, højde 177 cm.
Edsbyn: Bredde 80, dybde 45, højde 173 cm.

2 kasser med hjul, inkl. indretning, Kinnarps og EFG.
Kinnarps: Bredde 40, dybde 60, højde 62 cm.
EFG: Bredde 45, dybde 62, højde 61 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, skrammer. Låsemekanisme brudt på Edsbyn kabinet. Nøgle- og arbejdslåse er tilgængelige på Kinnarps-låsen; nøgler til andre låse mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 413