TELEGRAF, 2 dele, LM Ericsson, 1800-/1900-tallet.

311233. TELEGRAF, 2 dele, LM Ericsson, 1800-/1900-tallet.

Tagget: AB LM ericsson & Co, Stockholm, nr. 2589". Længde 36, bredde 17, højde ca. 41 cm.

Slitage, mærker, ridser. Træsokkel med stødskader. Revner. Ikke fuldt gennemgået. Glas med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.223