VÆGUR, "Banjo Clock", The New Haven Clock Co, USA, 1900-tallet.

311223. VÆGUR, "Banjo Clock", The New Haven Clock Co, USA, 1900-tallet.

Højde ca 90 cm.

Ridser, Brugsslitage.
Ikke funktionstestet Nøgle medfølger ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 90 cm.

Ridser, Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.752