Kommode, birk, 20. århundrede.

311133. Kommode, birk, 20. århundrede.

Længde 98 cm Bredde 42 cm Højde 62,5 cm.

Alder og Brugsslitage.
Pletter er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Pletter er til stede.

Antal besøg: 1.330