SKULPTUR, bronze, hest, senere støbt efter Milo, signeret Milo.

311128. SKULPTUR, bronze, hest, senere støbt efter Milo, signeret Milo.

Mærket JB Deposee, Bronze Garanti Paris, A 1077.
Samlet højde inkl. sokkel 30 cm.
højde ca 27 cm.
Længde ca 31 cm.

skader på venstre bag, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde ca 27 cm.
Længde ca 31 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 5.847