LUFTRIFFEL, model „62", Shanghai Kina.

3108829. LUFTRIFFEL, model „62", Shanghai Kina.

Længde ca 109 cm.

Brugsslitage, 2 skruer mangler. Lufttrykket fungerer, ellers uprøvet. Funktionsgaranti kan ikke leveres.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 109 cm.

Antal besøg: 2.494