BOEL SCHÖLDSTEIN. Komposition, inkl. blyant, 5 stk, heraf 2 signerede og daterede -70.

310810. BOEL SCHÖLDSTEIN. Komposition, inkl. blyant, 5 stk, heraf 2 signerede og daterede -70.

Komposition med oval, kul på lærred, 70 x 46 cm Sovende hunde, blyant, signeret og dateret Boel 1970 36 x 43 cm 3 ansigter, blyant, signeret og dateret -70 65 x 50 cm.

Brugt tilstand Gulnede ansigter med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.436