3107441. MAX WALTER SVANBERG. PRINT, 3 stk., usigneret.
„Hengivenhed“.
Billedmål ca. 33x28,5cm.
Rammemål ca. 59,5x47,5cm.
„Morgenrødme“.
Billedmål ca. 33x30cm.
Rammemål ca. 59,5x47,5cm.
„To søstre“.
Billedmål ca. 37,5x29cm.
Rammemål ca. 59,5x47,5cm.
Almindelig slitage. Ikke undersøgt uden for rammen.
„Hengivenhed“.
Billedmål ca. 33x28,5cm.
Rammemål ca. 59,5x47,5cm.
„Morgenrødme“.
Billedmål ca. 33x30cm.
Rammemål ca. 59,5x47,5cm.
„To søstre“.
Billedmål ca. 37,5x29cm.
Rammemål ca. 59,5x47,5cm.